Dawa Українаlogo

офіційне представництво польського роботодавця в Україні

Про компанію

Керуючись виразом «Кожна праця має бути оплаченою», більшість послуг ми надаємо безкоштовно, за виключенням:

 • замовлення запрошення від роботодавців для відкриття робочої візи та його доставка в Україну;
 • деякі вакансії можуть бути платними, що залежить від роботодавця, але доступними по вартості.

Завдяки розвитку технологій та сучасним можливостям в наданні послуг, ми приймаємо запити на роботу як з усієї України, так і з-за кордону. Для цього клієнту потрібний тільки смартфон та інтернет. Здебільшого всі питання вирішуються онлайн, а доставка документів кур’єрськими службами.

Ваші три кроки до бажаної роботи:

 1. Ви зв’язуєтесь з нами доступним способом та повідомляєте про ваші побажання по роботі за кордоном;
 2. онлайн заповнюємо анкету претендента, підписуємо договір і Ви вносите передоплату за послуги за договором (при наявності платних послуг);
 3. ми здійснюємо послуги, після чого настає доплата за договором (при наявності платних послуг) і надаємо контакти роботодавця.

Далі Ви робите візу (за необхідності) та їдете на вибрану роботу. Весь час співпраці ми на зв’язку.

Потрібна консультація або допомога у виборі вакансії? Зв’яжіться з нами!

 Історія компанії Dawa sp z o.o., м. Познань, республіка Польща

Компанія Dawa на польському ринку міжнародного працевлаштування функціонує вже 7 рік, зарекомендувавши себе як компанія, яка виконує свої зобов’язання перед клієнтами-працедавцями і домовленості перед клієнтами-працівниками.

За 7 років якісної роботи, компанія допомогла офіційно працевлаштувати більше 9 560 чоловік. З недавнього часу в компанії працює координатор від працедавця, який веде клієнта (робітниця) по усіх підготовчих моментах і консультує на усіх етапах адаптації.

Маючі надійні зв’язки з польськими роботодавцями польський головний офіс (Dawa sp z o.o.) пропонує широкий спектр праці в Польщі. Основними напрямами працевлаштування: всі будівничі спеціальності; індустрія краси та здоров’я; готельно-ресторанний бізнес; сфера обслуговування; конюшні; деревооброблюючі підприємства. Також, Dawa sp z o.o. може підібрати варіанти праці за вашим особливим запитом.

Досягнення Dawa sp z o.o.

 • Надання вакансій за доступною ціною.
 • За 7 років ми допомогли офіційно працевлаштувати більше 4 560 чоловік.
 • 100% кожен клієнт, який оформляв візу з нашим запрошенням, — отримав візу.
 • Більше 2365 чоловік в рік знаходять роботу в Польщі завдяки нашим вакансіям.
 • 90% людей користуються нашими послугами з працевлаштування повторно або за рекомендацією.
 • Власний координатор в Польщі від представника працедавця.

Українська філія

Dawa sp z o.o. плідно співпрацює з українськими агентствами по найму працівників в Польщу. Півтора роки тому власник бізнесу (громадянин Польщі) замислився про розширення фірми на територію України у зв’язку з тим, що надходила велика кількість замовлень на запрошення, які не встигав обробляти польський офіс, додатково відчуваючи складнощі в комунікації, не володіючи українською мовою. Таким чином, в 2016 році в Києві, був відкритий офіс під назвою «Dawa Україна», ставши флагманською філією в Україні з головним офісом в Познані.

Основним видом діяльності філії Dawa Україна є оформлення запрошень для відкриття робочої візи в Польщу. Другорядні послуги пов’язані з супутніми послугами з поїздки в Польщу або оформлення документів на подання на робочу візу.